وب سایت فنی مهندسی داینامیک

ساخت وب سایت گام به گام با ASP .NET (جلسه دوم)

> آموزشی

نوشته ی  : امیر صوری
ایمیل :  iranitopweb@gmail.com
در قسمت قبل کمی با  دات نت و توضیحات مختصری در رابط با این سری از مقالا ت اشنا شدیم . در این قسمت قصد داریم کمی بیشتر  با ویژال استودیو و ASP.NET  بیشتر اشنا شویم . ذکر این نکته مهم است که. در طی این مقالات ما از نرم افزار های : Visual Studio 2010 , SQL SERVER 2012  و Adobe Dreamweaver cc 2014  استفاده خواهیم کرد و تمرین ها و البته پروژه ای که در قسمت قبل به ان اشاره داشتیم را با کمک این نرم افزار ها ایجاد خواهیم کرد . (کاربران گرامی شما می توانید از version  های  پایین تر اس کیو ال مثلا 2008 r2 , و یا 2008 استفاده کنید . ودر مورد دریم ویور هم میتوانید از ورژن cs 5 ,  ویا cs 6  این نرم افزار برای دنبال کردن این سری از مقالات استفاده نمایید)
ویژال استودیو: یک مجموعه از برنامه هایی است که ارتباط بسیار نزدیک با یکدیگر دارند که مایکروسافت ان را به توسعه دهندگان و برنامه نویسان برنامه های کاربردی اهدا نمود تا انها را وادار نماید در محیطی توسعه یافته برروی پلات فرم های ویندوز و دات نت به ساخت برنامه های خود بپردازند . ویژال استودیو میتواند برای نوشتن برنامه های کنسولی ، ویندوزی  ، سرویس های ویندوز ، برنامه های کاربردی موبایل برنامه های کاربردی ASP.NET  و سرویس های وب ASP .NET  بنا به انتخاب شما همراه با زبانهایی مانند،J#،VB .NET , C# , c++,    مورد استفاده قرار گیرد .


متن کامل مقاله که حاوی اموزش تصویری نصب اس کیو ال سرور 2008 و توضیحات بیشتری از asp.net می باشد را از لینک زیر دانلود نماییددانلود جلسه دوم  ساخت وب سایت گام به گام با  
ASP .NET 


نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 55438
   
جمعه 26 مرداد 1397
جستجو در مطالب

قدرت گرفته از پرتال ترنم